פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום הן סוג טכנולוגי מתקדם של המבנה מעץ המסורתי, הידוע, הנפוץ כל כך והנמצא בשימוש נרחב במדינות עם שמש אינטנסיבי. החלפת עץ באלומיניום ושימוש במנגנון חשמלי הפכו את העיצוב ליותר עמיד ומגוון. זהו פתרון נהדר למרחבים פרטיים וציבוריים.

במשך עשרות שנים פרגולות נחשבות כמבנים בעלי דמות מושכת. מאז בזכות המראה שלהן פרגולות התאימו באופן בלעדי למבנים מסורתיים ולסביבה טבעית. פעם חשבו שחומר הפרגולה אינו תואם לשאר הבניין, או שהפרגולה לא יכולה לעמוד בתנאים הטכניים, מכיוון שעץ נחשב (וזה למעשה כך) לחומר רגיש למדי.

הזמן השתנה. כעת ניתן לשלב את הפרגולה בכל סגנון הסביבה, וזאת בשל טכנולוגיה המאפשרת לצבוע ולעצב את האלומיניום לטעמכם. החומר הזה יכול אפילו לחקות עץ. כיום פרגולות יכולות להשתלב היטב עם בתים הנסתרים בעצים צפופים, או עם בניינים שנבנו ליד הים, כמו כן גם עם מבנים בסגנון עתידני או פוסט-מודרני באזורים עירוניים.

השירותים שלנו

הפעל פתרונות בניית מפתח

יִעוּץ

יִעוּץ

אנו נספק את כל ההתייעצויות תמיכה בקונה

הרכבה מהירה

הרכבה מהירה

משלוח מיד לאחר הייצור אנו נשלים את הביתן שלכם תוך זמן קצר

הפקה עצמית

הפקה עצמית

יש לנו ייצור פרגולות משלנו אנחנו יכולים לעשות בנפרד לפי הגדלים שלך

בחירת צבעים

בחירת צבעים

אנחנו יכולים לעשות בנפרד בחירת צבע RAL

פרגולות חשמליות מאלומיניום

פרגולות חשמליות מאלומיניום

 

לא כולם יודעים מהי פרגולה אלומיניום חשמלית. זהו אחד הפתרונות החדשניים ביותר לקישוט שטחים פתוחים. היא עשויה מאלומיניום בעל חוזק גבוה, הידוע בעמידות גבוהה במיוחד בפני קורוזיה. בהשוואה לפרגולות מעץ וסוככים קלאסיים, פרגולה אלומיניום תחזיק מעמד עשרות שנים.

שוק הפרגולות כעת מציע מספר רב של דגמי פרגולה - זה יכול להיות פרגולה תלויה, נפרדת, דו צדדית, צמודה לחזית ועוד. כל אחד מהדגמים יכול להיות מצויד בשליטה אוטומטית. וזה אומר שהפרגולה יכולה להיפתח ולהיסגר תוך שניות באמצעות שלט רחוק.

פרגולה תלויה מאלומיניום הצליחה להשיג את אמונם של לקוחות רבים בזכות המראה הנהדר, הפונקציונליות ותכונות העיצוב שלה. פרגולה כזו אינה מצריכה התקנת תומכים, אשר לעתים קרובות  יכולים לקלקל את כל הנוף. פרגולה תלויה מאלומיניום מחוברת באופן בלעדי לקיר, המהווה את התמיכה העיקרית, והיא גם לוקחת את העומס כולו. לכן לפני שבוחרים בפרגולות מסוג זה, עליכם לוודא שהקיר שלכם יעמוד בעומס העתידי. קחו בחשבון שרק בעלי מקצוע יכולים לחשב את זה.

אם יכולת עמידה בעומס של הקיר נבדק ואין בעיות עם הקיר אתם יכולים להיות בטוחים בבחירת פרגולה תלויה. התכונה העיקרית שלה היא יכולת להיפתח ולהסגר באופן מלא, ובנוסף יש גם אפשרות לשלוט במידת ההצללה של המרפסת. בין היתר, דגם זה יהווה הגנה מצוינת מפני תנאי מזג האוויר לא נעימים.

אם אתם רוצים לקשט את חזית הבניין ולהדגיש את הכניסה, תוכלו להשתמש גם בפרגולות. פרגולה אלומיניום למרפסת נותנת אפשרויות נפלאות להצגת צמחים, להתקנת ריהוט מרופד או לקישוט חלק זה של הבניין בדרך אחרת. בנוסף אין צורך להתקין פרגולה ענקית ליד הכניסה שתכסה את כל המרפסת; תוכלו לבחור באופציה קטנה שתמוקם בלעדית מעל המדרגות, תלוי בהעדפות ובמשאלות שלכם.

פרגולה אלומיניום למרפסת יכולה להיות תלויה או נתמכת על רגליים, תלוי בגודל הפרגולה ובמצב הכללי של הבניין. אם השטח עליו תתמקם הפרגולה הוא קטן, אז הדגם ללא תומכים הוא מושלם, מכיוון שיהיה יותר מקום פנוי במרפסת ושום דבר לא יחסום את הנוף. אם שטח המרפסת גדול מאוד, או מצב הקירות לא מאפשר להתקין פרגולות ללא תומכים, אז לא יישאר דבר מלבד לבחור בפרגולות עם תומכים. ובמקרה זה יתאים דגם בנוי על הקיר.

פרגולה צמודה לקיר מספקת הצללה מצוינת, היא יכולה גם להיות כלי לחלוקת החלל לאזורים נפרדים ולהעניק הגנה אמינה מפני גשם ומזג אוויר לא נעים. התקנת הפרגולה מתבצעת ישירות לבניין הראשי, וכתוצאה מכך יש לה קיר משותף עם הבניין, אך ישנן רגליים תומכות נוספות.

לעיצוב זה יש עמידות גבוהה בפני רוח. הערכה יכולה לכלול גם סוכך מסוג הזזה ורפפות סיבוביות. השליטה מתבצעת באמצעות השלט הרחוק.

מגוון הדגמים כיום עצום. כל מי שנתקל לראשונה בבחירת הפרגולה יכול ללכת לאיבוד ולא להבין אילו דגמים מתאימים ולאיזה פריטים צריך לשים לב בבחירת.

חברתנו מוכנה ללוות אתכם במשך כל הדרך כבר מהיום הראשון. לשם כך, עליכם רק להשאיר בקשה ואנחנו ניצור קשר מיד. כאן אנו תמיד נענה על כל שאלותיכם. אתם תמיד תוכלו לברר את כל פרטי העיצוב שבחרתם. עקב קו הייצור שלנו אנו יכולים לייצר את העיצובים החריגים ביותר שיהפכו לחלק בלתי נפרד מהבניין שלכם. בעבודה שלנו אנו משתמשים בחומרים איכותיים ביותר, לכן נוכל להבטיח שאתם תהיו מרוצים מהפרגולה אלומיניום חשמלית שלנו במשך שנים רבות של שרותיה.

התחל את הפרויקט שלך

מלבד העובדה שהפרגולה מתאימה כעת לסביבה ולעיצוב של הבניין, בניית האלומיניום שלה ממזערת את עלויות התחזוקה ואת עלות המבנה הכוללת.

פרגולה העשויה מאלומיניום איכותי תדרוש תחזוקה מועטה ותמלא בהצלחה את תפקידה במשך עשרות שנים, ללא קשר לתנאי מזג האוויר של הסביבה, שמש חרוכה או אוויר ים מלוח.

כל חלקי האלומיניום בעלי ציפוי מגן נוסף מפני מלח באזורי החוף. קיים מגוון רחב של צבעים שונים ומבנים המחקים עץ. פרגולות אלומיניום כמעט לא דורשות תחזוקה.

תכונות התקנה ויתרונות הפרגולה

פרגולות אלומיניום מהדור החדש אידיאליות לכל סוג של נוף. הן מאופיינות ברב פונקציונליות ויכולת לבצע שינויים ללא קושי בזכות מנגנון אוטומטי המאפשר להתאים אותן במהירות לזווית השמש, לתנאי מזג האוויר, ועלייה / ירידה בטמפרטורה. פרגולות אלומיניום הן פתרון נהדר להצללת אזורים פרטיים וציבוריים המספקים שליטה מלאה בכמות קרני שמש. כמו כן כשאין שמש העלאת הציפוי מאפשרת כניסת אוויר מתחת לפרגולה.

ציפוי הפרגולות מהדור החדש מספק לא רק הצללה מהשמש, אלא גם הגנה מפני גשם.

האם אתם מעוניינים בפרגולה? האם אתם רוצים להזמין אותה? אנחנו מחכים לכם. חברתנו מובילה בייצור פרגולות מזה שנים רבות. אנו יכולים לייצר את העיצוב היוצא דופן אשר בעתיד יהפוך לקישוט ראוי של הגינה או של הבית שלכם.

להזמנת ייצור פרגולות ולבירור עלותן, עליכם להשאיר בקשה (למטרות אלה תוכלו להתקשר אלינו או ליצור עמנו קשר דרך האתר). ברגע שאנו נקבל בקשתכם, נצור אתכם קשר בכדי להבהיר את כל הפרטים של הזמנה. המודד שלנו יגיע אליכם. הוא ימדוד את האתר ואת הפרגולה העתידית, ימליץ לכם על הדגם הרווחי ביותר בשבילכם. הרי אף אחד לא רוצה שהעיצוב המותקן יבלוט יותר מדי או לא יתאים בכלל. לכן המומחים שלנו מבצעים את כל המדידות הדרושות לפני הייצור.

ברגע שמתבצעות מדידות ובוחרים את דגם הפרגולה, אנו מסכמים את הפרטים, מחשבים את העלות ומתחילים לייצר את הפרגולה. לאחר הייצור אנו מבצעים התקנה ובודקים את התקינות ואת הפונקציונליות של הפרגולה.

צרו קשר עמנו - פרגולה מאלומיניום היא החלטה אידיאלית עבור האתר שלכם.

צור קשר