פרגולה אלומיניום

פרגולה אלומיניום

 

לפרגולות אלומיניום, שלא כמו אלה המסורתיות מעץ, יש מגוון רחב יותר של שימושים וחיי שירות ארוכים יותר. המערכת הרב-פונקציונלית הזאת משמשת לא רק לעיצוב האזור, אלא גם מספקת הצללה מצוינת ושומרת על טמפרטורה נוחה.

לייצור גג הזזה אנו משתמשים בבד אטום למים או ברפפות סיבוביות העשויות מאלומיניום, חומר עמיד וקשיח שיגן באופן מהימן בכל מזג אוויר.

פרגולה אלומיניום: יתרונות וחסרונות

היתרון העיקרי של מערכת הצללה זו הוא עמידות וחוזק. קורות תומכות ממתכת עומדות בקלות בעומס רוח של עד 10 נקודות (סערה) וכמעט אינן נתונות בפני קורוזיה. רפפות סיבוביות עשויות מאלומיניום שחול המאופיין בחיי שירות ארוכים, הנעים בין 40 ל -60 שנה.

בדי PVS מצופים בנוסף בקומפוזיציה שמעניקה להם את מה שמכונה "אפקט הלוטוס" - המשטח זוכה לתכונות דוחה מים ומתייבש לחלוטין תוך 10-15 דקות.

עוד יתרונן נוסף הוא הרכבה קלה. בהתאם לגודל, התקנת המערכת יכולה לארוך בין 5 ל-12 שעות. תוך פחות מיום אחד תוקם על שטחכם מרפסת מקורה מלאה, ביתן גינה או מטבח קיץ, ללא אבק ולכלוך הרגילים לבנייה. העיצוב הוא נייד, המאפשר להעביר אותו במהירות ממקום למקום.

פרגולה אלומיניום מיוצרת בדגמים המאפשרים לחבר אותה לבית, כמו כן גם להתקינה בנפרד מהקיר התומך.

גג הזזה או תריסים מסובבים מאפשרים זרימת האוויר מתחת לפרגולה. בהתאם למזג אוויר אתם יכולים לקפל את הגג או ולסגור אותו לחלוטין תוך 30 שניות.

אוטומציה מובנית מעניקה לכם את היכולת לשלוט בפרגולה מרחוק או להתאים באופן אישי את  מצבי הפתיחה והסגירה. במקרה זה תהיה לכם הזדמנות לקבוע את השעה והמשימה המדויקות של התנאים שבהם הגג ייפתח וייסגר. לדוגמא, חיישן גשם יגיב לשינויי לחות וייתן פקודה לפריסת הגג. וחיישן השמש ייתן פקודה לפתוח אותו בבוקר ולסגור אותו בבוא החום.

יתרון חשוב נוסף של הפרגולה הוא המראה האסתטי של העיצוב. קווים ברורים אך רכים וגג מסוגנן יהפכו את האתר שלכם למקום מדהים. ניתן לצבוע את הפרגולה בצבעים שונים, בהתאם לסגנון הכללי של האתר.

תאורת לד מובנית תמלא את האווירה ברומנטיקה ונוחות. אם אתם משלימים את המערכת עם זיגוג, ניתן להשתמש באתר גם בעונה הקרה, במיוחד אם תציידו את הפרגולה בתנורי אינפרה אדום.

בין החסרונות אחד הוא חוסר יכולת להתקין צמחים פורחים - זה יכול לפגוע במערכת הבקרה האוטומטית המובנית. ניתן לייחס מחיר פרגולה אלומיניום למטר גם לחסרונות, מכיוון שהוא יכול להיות גם סביר וגם גבוה למדי.

מחיר פרגולה אלומיניום למטר בחברתנו הוא 1500 שקל. זה די נוח עבור כל לקוח. בין היתר, יש לנו ייצור משלנו ובעיצובים שלנו אנו משתמשים באופן בלעדי בחומרים מוכחים ואיכותיים.

אנו ממליצים לרכוש פרגולות אלומיניום ישירות מהיצרן. אכן, במקרה זה לא יהיה תוספת מחיר של שיווק. ובשל העובדה שהיצרן מעורב ישירות בייצור, העיצוב יהיה באיכות גבוהה.

בחברתנו תוכלו להזמין פרגולות אלומיניום באיכות גבוהה עם כל פונקציונליות נוספת. המומחים שלנו יבצעו את כל החישובים הנדרשים. אנו מתחילים את הייצור של רכיבים מבניים רק לאחר שהוסכם אם הלקוח על כל הפרטים ועל המחיר הסופי.

אנו מוכנים ליצור עבורכם את אותו אובייקט ייחודי שיקשט את האתר שלכם ויבצע את כל הפונקציות הדרושות עבורכם.

Latest Blog Posts

 • פרגולה אלומיניום 2021-06-20 18:14:57

  פרגולה אלומיניום   לפרגולות אלומיניום, שלא כמו אלה המסורתיות מעץ, יש מגוון רחב יותר של שימושים וחיי שירות ארוכים יותר....

 • פרגולות תלויות מאלומיניום 2021-06-20 18:14:57

  פרגולות תלויות מאלומיניום   פרגולות תלויות מאלומיניום מושכות יותר ויותר את תשומת ליבם של בעלי בתי קפה, בתים פרטיים ודירות עם מרפסות גדולות, וזה די...

 • פרגולות חשמליות מאלומיניום 2021-06-20 18:14:57

  פרגולות חשמליותמאלומיניום   לא כולם יודעים מהי פרגולה אלומיניום חשמלית. זהו אחד הפתרונות החדשניים ביותר לקישוט שטחים פתוחים. היא עשויה מאלומיניום בעל חוזק...

 • פרגולה אלומיניום מבצע 2021-06-20 18:14:57

  פרגולה אלומיניום מבצע   היום קשה להפתיע את מישהו בפרגולות אלומיניום. כמעט כל מי שמתכנן לעשות שינוי בגינה, הרחבת שטח בית, ויצירת פינה מושלמת בה...

 • מחיר פרגולה אלומיניום 2021-06-20 18:14:57

  פרגולות אלומיניוםמחיר   היום קשה להפתיע את מישהו בפרגולות אלומיניום. הם משמשים באופן פעיל במקומות ציבוריים ובבתים פרטיים להצללת מקום בימי קיץ חמים, כמו...

Popular Tags

התחל את הפרויקט שלך

מלבד העובדה שהפרגולה מתאימה כעת לסביבה ולעיצוב של הבניין, בניית האלומיניום שלה ממזערת את עלויות התחזוקה ואת עלות המבנה הכוללת.

פרגולה העשויה מאלומיניום איכותי תדרוש תחזוקה מועטה ותמלא בהצלחה את תפקידה במשך עשרות שנים, ללא קשר לתנאי מזג האוויר של הסביבה, שמש חרוכה או אוויר ים מלוח.

כל חלקי האלומיניום בעלי ציפוי מגן נוסף מפני מלח באזורי החוף. קיים מגוון רחב של צבעים שונים ומבנים המחקים עץ. פרגולות אלומיניום כמעט לא דורשות תחזוקה.

תכונות התקנה ויתרונות הפרגולה

פרגולות אלומיניום מהדור החדש אידיאליות לכל סוג של נוף. הן מאופיינות ברב פונקציונליות ויכולת לבצע שינויים ללא קושי בזכות מנגנון אוטומטי המאפשר להתאים אותן במהירות לזווית השמש, לתנאי מזג האוויר, ועלייה / ירידה בטמפרטורה. פרגולות אלומיניום הן פתרון נהדר להצללת אזורים פרטיים וציבוריים המספקים שליטה מלאה בכמות קרני שמש. כמו כן כשאין שמש העלאת הציפוי מאפשרת כניסת אוויר מתחת לפרגולה.

ציפוי הפרגולות מהדור החדש מספק לא רק הצללה מהשמש, אלא גם הגנה מפני גשם.

האם אתם מעוניינים בפרגולה? האם אתם רוצים להזמין אותה? אנחנו מחכים לכם. חברתנו מובילה בייצור פרגולות מזה שנים רבות. אנו יכולים לייצר את העיצוב היוצא דופן אשר בעתיד יהפוך לקישוט ראוי של הגינה או של הבית שלכם.

להזמנת ייצור פרגולות ולבירור עלותן, עליכם להשאיר בקשה (למטרות אלה תוכלו להתקשר אלינו או ליצור עמנו קשר דרך האתר). ברגע שאנו נקבל בקשתכם, נצור אתכם קשר בכדי להבהיר את כל הפרטים של הזמנה. המודד שלנו יגיע אליכם. הוא ימדוד את האתר ואת הפרגולה העתידית, ימליץ לכם על הדגם הרווחי ביותר בשבילכם. הרי אף אחד לא רוצה שהעיצוב המותקן יבלוט יותר מדי או לא יתאים בכלל. לכן המומחים שלנו מבצעים את כל המדידות הדרושות לפני הייצור.

ברגע שמתבצעות מדידות ובוחרים את דגם הפרגולה, אנו מסכמים את הפרטים, מחשבים את העלות ומתחילים לייצר את הפרגולה. לאחר הייצור אנו מבצעים התקנה ובודקים את התקינות ואת הפונקציונליות של הפרגולה.

צרו קשר עמנו - פרגולה מאלומיניום היא החלטה אידיאלית עבור האתר שלכם.

צור קשר