פרגולות תלויות מאלומיניום

פרגולות תלויות מאלומיניום

 

פרגולות תלויות מאלומיניום מושכות יותר ויותר את תשומת ליבם של בעלי בתי קפה, בתים פרטיים ודירות עם מרפסות גדולות, וזה די ברור, מכיוון שפרגולה כזו מאופיינת בפונקציונליות רבה, אינה תופסת מקום רב וניתנת להתקנה בקלות בכל מקום.

אז מה היא פרגולה תלויה? רוב האנשים יודעים שפרגולה היא סוכך המותקן על ארבע רגליים. הדגם התלוי מאופיין בכך שאין לו רגליים כלל. ואיך הוא מותקן? זו שאלה מאוד ברורה, והתשובה עליה גם ברורה - הפרגולה מחוברת ישירות לקיר.

אבל כאן יש תכונות מסוימות. לא ניתן להתקין פרגולות תלויות מאלומיניום על קירות שאינם מיועדים לעומסים כבדים. כדי לחשב אם ניתן להתקין פרגולה תלויה על קיר המבנה רצוי לפנות למומחים. בעת הזמנת ייצור והתקנת פרגולה תלויה בחברתנו, המומחים שלנו יבצעו הערכה מלאה של מצב הקיר ולאחר מכן יוכלו לומר בוודאות אם אפשרות זו מתאימה או לא. הקיר צריך להיות עמיד בפני עומסים כבדים, רצוי שהוא יהיה עשוי מבטון, לבנים או מתכת.

אם הקיר מתאים לכל הדרישות, תוכלו לבצע מדידות ולבחור את הדגם המתאים. וכאן גם המומחים שלנו ישמחו לעזור לכם. חשוב מאוד שהפרגולה תהיה בגודל מתאים ובעלת מערך תפקודיים בסיסיים. אם אפילו נעשות הטעויות הקלות ביותר בבחירה, אז כל המבנה עלול להישבר.

פרופיל אלומיניום פרגולה הוא באיכות גבוהה ועמידות חזקה. יש לו רמה מוגברת של התנגדות נגד רוח. לכן אפילו במזג אוויר סוער פרגולה כזאת במצב פתוח מחזיקה מעמד בקלות.

פרופיל אלומיניום פרגולה עמיד בפני השפעות חיצוניות שונות, ולכן ניתן להשתמש בו במגוון רחב של תנאי מזג אוויר.

חברתנו מציעה פרגולות אלומיניום תלויות במגוון רחב של צורות וצבעים. כאשר אתם בוחרים להזמין כאן אתם מקבלים אחריות של 100% למוצרים באיכות גבוהה, אחריות לייצור העיצוב הכי מיוחד שלכם ולא לאיזה דגם סטנדרטי שאולי לא תמיד יתאים לכם בצבע, בצורה או בפרמטרים אחרים.

אנו מציעים ללקוחותינו באופן בלעדי פרויקטים ייחודיים שלא תמצאו בשום מקום אחר (למעט אם לקוח אחר יאהב את הדגם שלכם, אך גם כאן לעיצוב יהיו תכונות ייחודיות). לפני שאנחנו מציעים ללקוחות שלנו משהו, אנו מקשיבים להם בתשומת לב. אכן בלי לדעת את רצונותיו של הלקוח די קשה לקבוע את הדגם שאמור להיות האידיאלי בשבילו.

ברגע שכל הדרישות כלפי פרגולה עתידית נשמעות ונרשמות, המומחה שלנו מגיע אליכם כדי לקבוע  איזה דגם מתאים למקום שלכם לפי דרישותיכם. איש מקצועי שלנו מבצע מדידות לפרגולה העתידית, בודק את האזור בו היא תותקן, קובע אם נדרשת עבודה נוספת כלשהי להתקנה נכונה ועמידה של המבנה כולו. כל זה בהסכמה עם הלקוח.

לאחר ביצוע מדידות המומחה שלנו יכול להציע את הדגמים המתאימים ביותר, והלקוח כבר יכול לבחור אחד מהם או לבקש ליצור משהו ייחודי לחלוטין. המעצבים שלנו יבצעו את הפרויקט שלכם בזמן הקצר ככל האפשר. והפרויקט המוגמר יוצג בפני הלקוח.

איננו ממשיכים בביצוע ההזמנה עד לקבלת אישור הלקוח, מכיוון שאנו פועלים כדי שלקוחותינו יהיו מרוצים תמיד.

כל המוצרים שלנו מיוצרים אך ורק מאלומיניום בעל חוזק גבוה, מכיוון שהחומר הספציפי הזה הראה את עצמו לטובה בתנאים שונים. המהדקים עשויים מנירוסטה, וכך מתקבל העיצוב העמיד ביותר.

אם אתם מתכננים לקשט את הבית הפרטי או את המבנה העסקי שלכם בפרגולה יפה ופונקציונאלית אז הבחירה שלכם היא פרגולה תלויה מאלומיניום. ואנחנו נשמח לייצר אותה.

Latest Blog Posts

 • פרגולה אלומיניום 2021-06-20 18:14:57

  פרגולה אלומיניום   לפרגולות אלומיניום, שלא כמו אלה המסורתיות מעץ, יש מגוון רחב יותר של שימושים וחיי שירות ארוכים יותר....

 • פרגולות תלויות מאלומיניום 2021-06-20 18:14:57

  פרגולות תלויות מאלומיניום   פרגולות תלויות מאלומיניום מושכות יותר ויותר את תשומת ליבם של בעלי בתי קפה, בתים פרטיים ודירות עם מרפסות גדולות, וזה די...

 • פרגולות חשמליות מאלומיניום 2021-06-20 18:14:57

  פרגולות חשמליותמאלומיניום   לא כולם יודעים מהי פרגולה אלומיניום חשמלית. זהו אחד הפתרונות החדשניים ביותר לקישוט שטחים פתוחים. היא עשויה מאלומיניום בעל חוזק...

 • פרגולה אלומיניום מבצע 2021-06-20 18:14:57

  פרגולה אלומיניום מבצע   היום קשה להפתיע את מישהו בפרגולות אלומיניום. כמעט כל מי שמתכנן לעשות שינוי בגינה, הרחבת שטח בית, ויצירת פינה מושלמת בה...

 • מחיר פרגולה אלומיניום 2021-06-20 18:14:57

  פרגולות אלומיניוםמחיר   היום קשה להפתיע את מישהו בפרגולות אלומיניום. הם משמשים באופן פעיל במקומות ציבוריים ובבתים פרטיים להצללת מקום בימי קיץ חמים, כמו...

Popular Tags

התחל את הפרויקט שלך

מלבד העובדה שהפרגולה מתאימה כעת לסביבה ולעיצוב של הבניין, בניית האלומיניום שלה ממזערת את עלויות התחזוקה ואת עלות המבנה הכוללת.

פרגולה העשויה מאלומיניום איכותי תדרוש תחזוקה מועטה ותמלא בהצלחה את תפקידה במשך עשרות שנים, ללא קשר לתנאי מזג האוויר של הסביבה, שמש חרוכה או אוויר ים מלוח.

כל חלקי האלומיניום בעלי ציפוי מגן נוסף מפני מלח באזורי החוף. קיים מגוון רחב של צבעים שונים ומבנים המחקים עץ. פרגולות אלומיניום כמעט לא דורשות תחזוקה.

תכונות התקנה ויתרונות הפרגולה

פרגולות אלומיניום מהדור החדש אידיאליות לכל סוג של נוף. הן מאופיינות ברב פונקציונליות ויכולת לבצע שינויים ללא קושי בזכות מנגנון אוטומטי המאפשר להתאים אותן במהירות לזווית השמש, לתנאי מזג האוויר, ועלייה / ירידה בטמפרטורה. פרגולות אלומיניום הן פתרון נהדר להצללת אזורים פרטיים וציבוריים המספקים שליטה מלאה בכמות קרני שמש. כמו כן כשאין שמש העלאת הציפוי מאפשרת כניסת אוויר מתחת לפרגולה.

ציפוי הפרגולות מהדור החדש מספק לא רק הצללה מהשמש, אלא גם הגנה מפני גשם.

האם אתם מעוניינים בפרגולה? האם אתם רוצים להזמין אותה? אנחנו מחכים לכם. חברתנו מובילה בייצור פרגולות מזה שנים רבות. אנו יכולים לייצר את העיצוב היוצא דופן אשר בעתיד יהפוך לקישוט ראוי של הגינה או של הבית שלכם.

להזמנת ייצור פרגולות ולבירור עלותן, עליכם להשאיר בקשה (למטרות אלה תוכלו להתקשר אלינו או ליצור עמנו קשר דרך האתר). ברגע שאנו נקבל בקשתכם, נצור אתכם קשר בכדי להבהיר את כל הפרטים של הזמנה. המודד שלנו יגיע אליכם. הוא ימדוד את האתר ואת הפרגולה העתידית, ימליץ לכם על הדגם הרווחי ביותר בשבילכם. הרי אף אחד לא רוצה שהעיצוב המותקן יבלוט יותר מדי או לא יתאים בכלל. לכן המומחים שלנו מבצעים את כל המדידות הדרושות לפני הייצור.

ברגע שמתבצעות מדידות ובוחרים את דגם הפרגולה, אנו מסכמים את הפרטים, מחשבים את העלות ומתחילים לייצר את הפרגולה. לאחר הייצור אנו מבצעים התקנה ובודקים את התקינות ואת הפונקציונליות של הפרגולה.

צרו קשר עמנו - פרגולה מאלומיניום היא החלטה אידיאלית עבור האתר שלכם.

צור קשר