פרגולה אלומיניום מבצע

פרגולה אלומיניום מבצע

 

היום קשה להפתיע את מישהו בפרגולות אלומיניום. כמעט כל מי שמתכנן לעשות שינוי בגינה, הרחבת שטח בית, ויצירת פינה מושלמת בה יהיה נוח ונעים בכל עת של השנה בוחר בפרגולה אלומיניום.

בין היתר מעצבים ואדריכלים רבים ממליצים על הפרגולות האלה. וזה די ברור מאחר ופרגולות אלומיניום ניתנות לשילוב עם כל מערכת זיגוג וסוככים אנכיים - זה מאפשר להפוך שטח פתוח לחדר מקורה כמו מרפסת או עליית גג. העיצוב האופנתי הזה מתאים לחלוטין לכל סגנון אדריכלי.

קונסטרוקציה של פרגולה אלומיניום מאופיינת בעמידות רוח גבוהה. הגג הניתן להפיכה מצויד בסוכך PVC איכותי או ברפפות סיבוביות המאפשרות לכם לשלוט ברמת התאורה וזרימת האוויר מתחת לפרגולה. ניתן להתקין אותה על כל שטח פתוח ובכל סוג של משטח: אדמה, אספלט, בטון. המודל הארגונומי מספק הצללה אמינה ומגן בצורה מושלמת מפני גשם. ניתן לצייד את הפרגולה במספר רב של תפקודיים נוספים.

פרגולה אלומיניום מבצע בחברתנו-הנחה עד 30%. בזכות האיכות הגבוהה של המוצרים שלנו נוכל להבטיח תקופת שימושם ארוכה מאוד. לפני שנתחיל בייצור המבנה, אנו יוצרים פרויקט מקדים. לשם כך אנו עושים את המדידות של העיצוב העתידי, בוחנים את המקום בו תותקן הפרגולה וממליצים על פונקציונליות נוספת לפי רצונות הלקוח.

המעצב מייצר פרויקט ואז על פי הפרויקט הזה אנו מייצרים את הפרגולה עם כל הפונקציונליות הנדרשת. אנו מציעים לכל אחד מלקוחותינו לא רק את הבחירה ואת הייצור של המבנה, אלא גם את ההתקנה ואת שרותי התחזוקה.

ידוע כי פרגולות אלומיניום אינן זקוקות לטיפול שוטף ומתמיד לעומת הדגמים מחומרים אחרים. אלומיניום הוא חומר עמיד בפני קורוזיה לכן אינו מצריך עיבוד נוסף. תמיד ניתן לצבוע אותו בצבע המתאים לסגנון הסביבה.

היתרונות העיקריים של פרגולות אלומיניום כוללות חוזק ועמידות. אך הדבר אפשרי רק אם הפרגולה מותקנת כהלכה.

המומחים שלנו מבצעים את ההתקנה המקצועית של הפרגולה. זמן ההתקנה תלוי במידות המבנה, כמו כן גם בפונקציונליות נוספת. לכן כדאי לקחת בחשבון שזה יכול לקחת בין כמה שעות למספר ימים.

עם זאת למרות ההתקנה המורכבת היא לא תחייב שימוש בחומרי בניין, לכן לא יהיה לכם שום פסולת בנייה לאחר סיום העבודות. אחריי התקנת הפרגולה מאלומיניום תקבלו מקום מדהים לשבת וליהנות בו.

פרגולה אלומיניום מבצע – זה זמן נהדר להציג בפני לקוחותינו עיצוב מקורי המובחן ביכולות הפונקציונליות העצומות שלו. אנו מציעים דגמים נפרדים, צמודים לבניין, אוטומטיים ורבים אחרים. אתם יכולים לראות את כל רשימת הדגמים באתר שלנו.

אנו מוכנים לשיתוף פעולה בייצור של דגם אחד או כמה דגמים. יש לנו גישה אישית לכל לקוח ולכן כל מי שיפנה אלינו יהיה מרוצה מהשרות שלנו.

אנו עוקבים כל העת אחרי השוק של פרגולות אלומיניום ועובדים באופן קבוע על הדגמים, הצבעים, הפונקציונליות שלהם ומאפיינים רבים אחרים. אנו בודקים באופן קבוע את מדיניות התמחור, כך שאצלנו תמיד תוכלו למצוא מבצעים מעולים. כל זה מאפשר למעצבים ואדריכלים שלנו להציע ללקוחותינו את הפתרונות הכי יוצאי דופן, את התמיכה מלאה וביצוע איכותי.

צרו קשר ותוכלו להיות מרוצים מהאיכות הגבוהה של המוצרים שלנו.

Latest Blog Posts

 • פרגולה אלומיניום 2021-06-20 18:14:57

  פרגולה אלומיניום   לפרגולות אלומיניום, שלא כמו אלה המסורתיות מעץ, יש מגוון רחב יותר של שימושים וחיי שירות ארוכים יותר....

 • פרגולות תלויות מאלומיניום 2021-06-20 18:14:57

  פרגולות תלויות מאלומיניום   פרגולות תלויות מאלומיניום מושכות יותר ויותר את תשומת ליבם של בעלי בתי קפה, בתים פרטיים ודירות עם מרפסות גדולות, וזה די...

 • פרגולות חשמליות מאלומיניום 2021-06-20 18:14:57

  פרגולות חשמליותמאלומיניום   לא כולם יודעים מהי פרגולה אלומיניום חשמלית. זהו אחד הפתרונות החדשניים ביותר לקישוט שטחים פתוחים. היא עשויה מאלומיניום בעל חוזק...

 • פרגולה אלומיניום מבצע 2021-06-20 18:14:57

  פרגולה אלומיניום מבצע   היום קשה להפתיע את מישהו בפרגולות אלומיניום. כמעט כל מי שמתכנן לעשות שינוי בגינה, הרחבת שטח בית, ויצירת פינה מושלמת בה...

 • מחיר פרגולה אלומיניום 2021-06-20 18:14:57

  פרגולות אלומיניוםמחיר   היום קשה להפתיע את מישהו בפרגולות אלומיניום. הם משמשים באופן פעיל במקומות ציבוריים ובבתים פרטיים להצללת מקום בימי קיץ חמים, כמו...

Popular Tags

התחל את הפרויקט שלך

מלבד העובדה שהפרגולה מתאימה כעת לסביבה ולעיצוב של הבניין, בניית האלומיניום שלה ממזערת את עלויות התחזוקה ואת עלות המבנה הכוללת.

פרגולה העשויה מאלומיניום איכותי תדרוש תחזוקה מועטה ותמלא בהצלחה את תפקידה במשך עשרות שנים, ללא קשר לתנאי מזג האוויר של הסביבה, שמש חרוכה או אוויר ים מלוח.

כל חלקי האלומיניום בעלי ציפוי מגן נוסף מפני מלח באזורי החוף. קיים מגוון רחב של צבעים שונים ומבנים המחקים עץ. פרגולות אלומיניום כמעט לא דורשות תחזוקה.

תכונות התקנה ויתרונות הפרגולה

פרגולות אלומיניום מהדור החדש אידיאליות לכל סוג של נוף. הן מאופיינות ברב פונקציונליות ויכולת לבצע שינויים ללא קושי בזכות מנגנון אוטומטי המאפשר להתאים אותן במהירות לזווית השמש, לתנאי מזג האוויר, ועלייה / ירידה בטמפרטורה. פרגולות אלומיניום הן פתרון נהדר להצללת אזורים פרטיים וציבוריים המספקים שליטה מלאה בכמות קרני שמש. כמו כן כשאין שמש העלאת הציפוי מאפשרת כניסת אוויר מתחת לפרגולה.

ציפוי הפרגולות מהדור החדש מספק לא רק הצללה מהשמש, אלא גם הגנה מפני גשם.

האם אתם מעוניינים בפרגולה? האם אתם רוצים להזמין אותה? אנחנו מחכים לכם. חברתנו מובילה בייצור פרגולות מזה שנים רבות. אנו יכולים לייצר את העיצוב היוצא דופן אשר בעתיד יהפוך לקישוט ראוי של הגינה או של הבית שלכם.

להזמנת ייצור פרגולות ולבירור עלותן, עליכם להשאיר בקשה (למטרות אלה תוכלו להתקשר אלינו או ליצור עמנו קשר דרך האתר). ברגע שאנו נקבל בקשתכם, נצור אתכם קשר בכדי להבהיר את כל הפרטים של הזמנה. המודד שלנו יגיע אליכם. הוא ימדוד את האתר ואת הפרגולה העתידית, ימליץ לכם על הדגם הרווחי ביותר בשבילכם. הרי אף אחד לא רוצה שהעיצוב המותקן יבלוט יותר מדי או לא יתאים בכלל. לכן המומחים שלנו מבצעים את כל המדידות הדרושות לפני הייצור.

ברגע שמתבצעות מדידות ובוחרים את דגם הפרגולה, אנו מסכמים את הפרטים, מחשבים את העלות ומתחילים לייצר את הפרגולה. לאחר הייצור אנו מבצעים התקנה ובודקים את התקינות ואת הפונקציונליות של הפרגולה.

צרו קשר עמנו - פרגולה מאלומיניום היא החלטה אידיאלית עבור האתר שלכם.

צור קשר