מחיר פרגולה אלומיניום

פרגולות אלומיניום מחיר

 

היום קשה להפתיע את מישהו בפרגולות אלומיניום. הם משמשים באופן פעיל במקומות ציבוריים ובבתים פרטיים להצללת מקום בימי קיץ חמים, כמו כן גם ליצור הגנה מפני גשם בחורף. בין היתר, בזכות פרגולות אלומיניום ניתן להרחיב משמעותית את שטח הבית ללא צורך לבצע עבודות בנייה רציניות.

כל מי שרוצה לקשט את הבית או את הגינה יכול למצוא את הפונקציונליות הנדרשת ביותר בפרגולה מאלומיניום.

פרגולה אלומיניום היא מבנה המורכב מקורות תמיכה וגג. עמדות התמיכה עשויות מאלומיניום. אלומיניום הוא חומר אמין, עמיד, אך יחד עם זאת גמיש מאוד שמאפשר לכם ליצור צורות אדריכליות שונות, מהפשוטות למורכבות.

פרגולות כאלה מושלמות לקישוט חלל בסגנון היי-טק, מודרני, קונסטרוקטיביזם ואחרים. >פרגולות אלומיניום מחיר זו השאלה ששואלים רבים בשלב של בחירת הדגם או אפילו מוקדם יותר. ראוי לציין כי המחיר עבור עיצוב זה נוצר על בסיס של מספר גורמים - מידות, חומר ופונקציונליות נוספת. אלה הגורמים העיקריים, על כל השאר תוכלו להתייעץ עם המנהל שלנו, אשר יבצע חישובי עלויות.

מחיר פרגולה אלומיניום יכול להיות נמוך משמעותית בהשוואה לדגם מעץ. עלות החומר עצמו אינה גבוהה מדי ובזכות מאפייניו ניתן לייצר מגוון רחב של עיצובים. בין היתר לפרגולות אלומיניום יש יתרונות רבים:

 • עמידות ואמינות. פרגולות אלומיניום יחזיקו מעמד זמן רב מאוד, שכן התומכים המבניים מכוסים בתרכובת מיוחדת להגנה מפני קורוזיה ונזק.
 • מבחר גדול של צורות וצבעים. גמישות האלומיניום מאפשרת ליצור צורות שונות של פרגולות, בהתאם לרצונותיכם. ובנוסף ניתן לצבוע פרגולה בכל צבע.
 • פרגולות אלומיניום לא זקוקות לתחזוקה.

התקנת פרגולות אלומיניום מורכבת יותר מאשר התקנת פרגולות מעץ, מכיוון שהמשקל הכולל של המבנה גדול יותר, ולכן יש צורך לחשב בדייקנות את העומס ולקחת בחשבון מספר גורמים אחרים. לכן קשה יותר להתקין את המבנה בלי עזרת המתמחים בהתקנת פרגולה.

פרגולות אלומיניום מחיר שלנו האטרקטיבי מאוד. יש לנו גישה אישית לכל לקוח, ולכן אנו תמיד מוכנים להקשיב ללקוח וליצור עיצובים אשר יתאימו לא רק במראה אלא גם במחיר.

אצלנו אתם תמיד יכולים להזמין את העיצובים הפשוטים ביותר שאין להם שום תכונות מיוחדות, אך הם יכולים לבצע בקלות את הפונקציות הבסיסיות שלהם. אם העיצוב הפשוט אינו הבחירה שלכם, אז אתם יכולים לבחור בדגמים המצוידים בתפקודיות נוספות: חימום, תאורה, זיגוג ועוד.

בשל האפשרות להוסיף תפקודיות נוספות לעיצוב, ניתן ליצור עיצוב מן המניין שניתן להשתמש בו מסביב לשעון ובכל ימות השנה.

מחיר פרגולה אלומיניום תלוי בכל האמור לעיל, לכן קשה לחשב אותו לבד בלי עזרת המומחים בתחום. תמיד רצוי להיעזר באנשי מקצוע.

חברתנו מובילה בייצור פרגולות אלומיניום מזה שנים רבות. למטרות אלה אנו משתמשים אך ורק בציוד המודרני ביותר, בחומרים שנבדקו בתנאי פעולה שונים. אנו יכולים להבטיח 100% את האיכות הגבוהה של המוצרים הסופיים.

אנו מוכנים ליצור את העיצובים שבחרתם בקטלוג שלנו, או לעשות את הפרויקט היחיד והייחודי שישקף ככל האפשר את כל הדרישות שנקבעו במהלך בחירת הדגם. כמו כן, המומחים שלנו יבצעו את כל המדידות הנדרשות, בהתאמה לייצורן.

אם אתם רוצים להיות הבעלים של פרגולה אלומיניום המקורית עם פונקציונליות מרבית, אנחנו נשמח לעזור לכם בזה. יש לנו מבחר הגדול ביותר של דגמים במחירים נוחים מאוד.

Latest Blog Posts

 • פרגולה אלומיניום 2021-06-20 18:14:57

  פרגולה אלומיניום   לפרגולות אלומיניום, שלא כמו אלה המסורתיות מעץ, יש מגוון רחב יותר של שימושים וחיי שירות ארוכים יותר....

 • פרגולות תלויות מאלומיניום 2021-06-20 18:14:57

  פרגולות תלויות מאלומיניום   פרגולות תלויות מאלומיניום מושכות יותר ויותר את תשומת ליבם של בעלי בתי קפה, בתים פרטיים ודירות עם מרפסות גדולות, וזה די...

 • פרגולות חשמליות מאלומיניום 2021-06-20 18:14:57

  פרגולות חשמליותמאלומיניום   לא כולם יודעים מהי פרגולה אלומיניום חשמלית. זהו אחד הפתרונות החדשניים ביותר לקישוט שטחים פתוחים. היא עשויה מאלומיניום בעל חוזק...

 • פרגולה אלומיניום מבצע 2021-06-20 18:14:57

  פרגולה אלומיניום מבצע   היום קשה להפתיע את מישהו בפרגולות אלומיניום. כמעט כל מי שמתכנן לעשות שינוי בגינה, הרחבת שטח בית, ויצירת פינה מושלמת בה...

 • מחיר פרגולה אלומיניום 2021-06-20 18:14:57

  פרגולות אלומיניוםמחיר   היום קשה להפתיע את מישהו בפרגולות אלומיניום. הם משמשים באופן פעיל במקומות ציבוריים ובבתים פרטיים להצללת מקום בימי קיץ חמים, כמו...

Popular Tags

התחל את הפרויקט שלך

מלבד העובדה שהפרגולה מתאימה כעת לסביבה ולעיצוב של הבניין, בניית האלומיניום שלה ממזערת את עלויות התחזוקה ואת עלות המבנה הכוללת.

פרגולה העשויה מאלומיניום איכותי תדרוש תחזוקה מועטה ותמלא בהצלחה את תפקידה במשך עשרות שנים, ללא קשר לתנאי מזג האוויר של הסביבה, שמש חרוכה או אוויר ים מלוח.

כל חלקי האלומיניום בעלי ציפוי מגן נוסף מפני מלח באזורי החוף. קיים מגוון רחב של צבעים שונים ומבנים המחקים עץ. פרגולות אלומיניום כמעט לא דורשות תחזוקה.

תכונות התקנה ויתרונות הפרגולה

פרגולות אלומיניום מהדור החדש אידיאליות לכל סוג של נוף. הן מאופיינות ברב פונקציונליות ויכולת לבצע שינויים ללא קושי בזכות מנגנון אוטומטי המאפשר להתאים אותן במהירות לזווית השמש, לתנאי מזג האוויר, ועלייה / ירידה בטמפרטורה. פרגולות אלומיניום הן פתרון נהדר להצללת אזורים פרטיים וציבוריים המספקים שליטה מלאה בכמות קרני שמש. כמו כן כשאין שמש העלאת הציפוי מאפשרת כניסת אוויר מתחת לפרגולה.

ציפוי הפרגולות מהדור החדש מספק לא רק הצללה מהשמש, אלא גם הגנה מפני גשם.

האם אתם מעוניינים בפרגולה? האם אתם רוצים להזמין אותה? אנחנו מחכים לכם. חברתנו מובילה בייצור פרגולות מזה שנים רבות. אנו יכולים לייצר את העיצוב היוצא דופן אשר בעתיד יהפוך לקישוט ראוי של הגינה או של הבית שלכם.

להזמנת ייצור פרגולות ולבירור עלותן, עליכם להשאיר בקשה (למטרות אלה תוכלו להתקשר אלינו או ליצור עמנו קשר דרך האתר). ברגע שאנו נקבל בקשתכם, נצור אתכם קשר בכדי להבהיר את כל הפרטים של הזמנה. המודד שלנו יגיע אליכם. הוא ימדוד את האתר ואת הפרגולה העתידית, ימליץ לכם על הדגם הרווחי ביותר בשבילכם. הרי אף אחד לא רוצה שהעיצוב המותקן יבלוט יותר מדי או לא יתאים בכלל. לכן המומחים שלנו מבצעים את כל המדידות הדרושות לפני הייצור.

ברגע שמתבצעות מדידות ובוחרים את דגם הפרגולה, אנו מסכמים את הפרטים, מחשבים את העלות ומתחילים לייצר את הפרגולה. לאחר הייצור אנו מבצעים התקנה ובודקים את התקינות ואת הפונקציונליות של הפרגולה.

צרו קשר עמנו - פרגולה מאלומיניום היא החלטה אידיאלית עבור האתר שלכם.

צור קשר